Katalogi

Magazyn wzorów i grafik.
Wszystkie gotowe do użycia.

Jesteś niezależnym przedsiębiorcą z nowym produktem na rynku? Reprezentujesz markę z dużymi kolekcjami? Czy goszczę kreatywne złote rączki, poszukujące wzoru, kolekcji lub ilustracji na dopełnienie swojego pomysłu?
Zapraszam, rozgość się. Każdy – mały i duży – jest mile widziany.
Napisz do mnie, zadzwoń, skontaktuj, jak chcesz – porozmawiamy o szczegółach i z przyjemnością pomogę urzeczywistnić Twoje pomysły.

Dla nieco starszych

Aktualne palety barw, różnorodność tematów

Tu znajdują się zarówno wzory o uniwersalnym zastosowaniu jak i nowatorskie, odważniejsze propozycje. Kolorystyka goni za trendami, lecz stałe neutralne barwy są rozwiązaniem dla tych, którzy nigdzie się nie spieszą. Zastosowanie wzorów pozostawiam szerokiej dowolności.

Dla nieco starszych

Tapety, papeterie, ozdoby ścian

Wzory do zastosowania min. we wnętrzach. Paleta kolorystyczna zgodna z trendami, odważne rozwiązania, różnorodna tematyka. Zastosowanie projektów – oczywiście według własnych pomysłów.

Dla młodszych odbiorców

Dobrana kolorystyka, ciekawe historie

Katalog zawiera projekty pojedynczych wzorów oraz duże i małe kolekcje. Na kolekcje składają się min. panele na pościele, wzory na dzianiny, projekty przytulanek itp.

Druk cyfrowy

Nieograniczona liczba kolorów

Wzory cechuje niczym nieskrępowana tematyka, ilość barw i odcieni. Możliwości technologiczne maszyn drukarskich wyzwalają wyobraźnię. Znajdą się tu projekty wykonane w wektorach oraz rastrowe składanki pełne barw.

Sitodruk i druk rotacyjny

Ograniczona ilość kolorów

Tak przygotowane projekty graficzne niekoniecznie są uboższe. Ograniczenia generują nowe wartości. Szczegółowe, złożone, minimalne, tańsze w wykonaniu – oto cechy wzorów mających maksymalnie 3-4 kolory.

Pin It on Pinterest